Technika grzewcza

Chcesz iść z duchem czasu i wprowadzić w różne obszary swojego życia nowoczesne i ekologiczne rozwiązania? Jeśli dodatkowo zależy Ci na minimalistycznym designie w domu i na obniżeniu kosztów za prąd, to panele grzewcze na podczerwień mogą przypaść Ci do gustu.

Jak wyglądają nasze produkty?

Nasze grzejniki na podczerwień charakteryzuje bardzo proste wzornictwo i niewielkie rozmiary. Dopasujesz je do dowolnie urządzonego pomieszczenia. Możesz powiesić je na ścianie lub postawić na ziemi i nawet pomalować zgodnie z preferencjami. Oprócz tego proponujemy także niewidoczne i wygodne rozwiązanie, a mianowicie grafenowe maty montowane pod panelami czy parkietem.

Zalety naszych systemów

Wybierając nasze promienniki, zapewnisz sobie naturalne ciepło w domu i poczujesz niemal promienie słoneczne na skórze. Grafenowe maty i promienniki nie gromadzą ciepła w okolicy sufitu, nie przyczyniają się do powstawania pleśni i można umieścić je nawet w jednym pomieszczeniu w domu. Nie wymagają wymiany zepsutych części i serwisowania, dzięki czemu możesz wyraźnie obniżyć koszty energii.

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-12 z 65 pozycji

Aktywne filtry