Klocki drewniane

Gra planszowa czy zabawa edukacyjna wcale nie musi prowadzić do jednego rozwiązania. W naszej grze nic dwa razy się nie zdarza. My mamy ograniczoną liczbę elementów, ale wyobraźnia najmłodszych nie zna granic. Nasze klocki drewniane dla dzieci za każdym razem dają możliwość stworzenia nowych budowli. Dołączamy do zestawu katalog z przykładowymi konstrukcjami na początek, ale można zbudować właściwie wszystko, co zrodzi nam się w głowie.

Dzieci szybko się nudzą i lubią zmieniać zabawy, ale w naszej grze powtarzalne są tylko elementy konstrukcyjne. Klocki drewniane Maple solidnie wykonane z buku czy klonu to zapewnienie najmłodszym rozwijającej rozrywki na lata.

Jakie zalety mają nasze produkty?

Poza tradycyjnymi deseczkami o wyjątkowej gładkości proponujemy także wersje magnetyczne. Pozwolą na stworzenie konstrukcji 2d i 3d, co przyczyni się do rozwoju zdolności analitycznych, kreatywności i zmysłu przestrzennego naszych pociech. Przykładamy ogromną wagę do ekologii, wytrzymałości i uniwersalnego designu. Dlatego też pakujemy nasze tradycyjne i magnetyczne deseczki Maple w minimalistyczne i trwałe skrzynki oraz efektowne worki żeglarskie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz